Flutter Developer WANTED!

4MAX…? To mi něco říká…

Ve 4MAX jsme parta geeků, která miluje inovace. Jsme proti zbytečné byrokracii, a proto vymýšlíme SW i HW řešení, která pomohou vyřešit problémy maloobchodních prodejen a týmů 21. století. Protože máme už 25 let praxi v tom, co děláme, vyhledávají naše produkty i obchodníci ze zahraničí. I díky tomu najdete naši značku již v 8 zemích světa na dvou kontinentech. Klienti si nás váží kvůli tomu, že myslíme v první řadě na jejich zájmy, ale také potřeby jejich zákazníků i pracovníků. Našimi top produkty jsou samoobslužná pokladna, objednávací kiosek a scan and go.

Naše TOP projekty, na kterých se budeš podílet:

Samoobslužná pokladna

Stanete se součástí projektu, ve kterém navrhujeme moderní samoobslužné pokladny tak, aby byly vhodné pro obchody všech velikostí. Neustále pracujeme na vylepšeních, a proto s klienty sdílíme know-how klíčové pro úspěšné zavedení služby a následnou péči. Podporujeme celou řadu alternativ běžících na Linuxu, Windows i Androidu. 

Objednávací kiosek

Pokud neradi stojíte ve frontě nebo nemáte zrovna náladu s kýmkoli mluvit, tak se jistě ztotožníte s naším projektem, ve kterém pracujeme na objednávacím kiosku. Naše kiosky navrhujeme a stavíme na míru, aby splňovaly veškeré potřeby klienta a uzpůsobíme je tak, aby pasovaly do designu a flow prodejního místa klienta.

Scan and Go

Můžeš být také součástí i takového projektu, ve kterém navrhneme celkovou strategii zavedení služby tak, aby oslovila co nejširší vrstvy zákazníků a dodáme technologii přizpůsobenou podmínkám konkrétního klienta a s unikátními vlastnostmi. Scan and Go je stabilní a vyzkoušené jádro služby s podporou skenerů i telefonů. Umožňuje Online, offline i semi-online módy a má integrační middleware pro snazší propojení s návaznými systémy.

Technologie, které používáme na projektech

  • BE: C#, PostgreSQL, MSSQL, MSVS, MS DevOps a nove Jira+Tempo…
  • FE: Kotlin, MS DevOps, Flutter, Jira, Postgres…

O týmu

Na projektech pracují kolegové z businessu i z IT a vzájemně se doplňují. Projektový Manažer zastřešuje dodávku, plánování, a komunikaci mezi businessem a IT. V IT oddělení se pak můžete potkat s FE, BE, fullstack i mobile developery. Tyhle chlapíky má na starosti Tech Leader, který navrhuje řešení a dohlíží na komplexní implementaci. V tuhle chvílí nás je 15.

Jak se u nás realizuješ

Budeš se podílet na moderních projektech, které usnadňují život všem maloobchodním prodejnám, jejich týmům a také zákazníkům. Nechceme, abys seděl někde v koutě a kódil, co se ti řekne.

Očekáváme proaktivní přístup, protože nápady jsou to, co nás i naše zákazníky posouvá dál.

Technické požadavky

  • Flutter / zkušenosti s nativním vývojem (iOS/ Android/ jiné multi-platformní frameworky)

A co peníze?

Nejsme zastánci stropů nebo jiných forem limitů. Takže záleží na domluvě na pohovoru.

No, vypadá to, že jste mě našli! Kam mám poslat link na LI?

To je skvělé! CV, odkaz nebo self-prezentaci v jiné podobě nám pošli na job@4max.com. Motivákem nám ještě víc pomůžeš zorientovat se v tvé osobnosti, protože to se do CV nevejde. 😉

Těšíme se na tebe, kolego/kolegyně!

Hledáte práci ve vývoji? Napište nám a pobavíme se. Možná to vyjde, možná ne – ale to nezjistíme, dokud to nezkusíme… 

O nás

Kombinací softwaru a hardwaru řešíme problémy v maloobchodě. 

Nekecáme, makáme 🙂 

Kontakt

Rybná 716/24 Praha 1

hello@4max.com

+420 602 558 491

Buďme ve spojení

Používáme jednu jedinou cookie, a to pro rozpoznání jazyku prohlížeče. Díky za ní!