Hosteska WANTED!

4MAX…? To mi něco říká…

Ve 4MAX jsme parta geeků, která miluje inovace. Jsme proti zbytečné byrokracii, a proto vymýšlíme SW i HW řešení, která pomohou vyřešit problémy maloobchodních prodejen a týmů 21. století. Protože máme už 25 let praxi v tom, co děláme, vyhledávají naše produkty i obchodníci ze zahraničí. I díky tomu najdete naši značku již v 8 zemích světa na dvou kontinentech. Klienti si nás váží kvůli tomu, že myslíme v první řadě na jejich zájmy, ale také potřeby jejich zákazníků i pracovníků. Našimi top produkty jsou samoobslužná pokladna, scan & go a objednávací kiosky.

Hledáme alespoň 3 brigádnice, které by mohly být dostupné v nárazových intervalech. Jsme ajťáci, kteří mají kanceláře v Praze a vyrábíme moderní technologie v oblasti retailu, které usnadní práci a život všem zákazníkům i samotným zaměstnancům obchodních řetězců.

Protože jezdíme na výstavy s našimi produkty, potřebujeme k sobě holky, které by obsluhovaly stánek, komunikovaly by s potenciálními klienty i spolupracovníky a celkově svým vystupováním zvyšovaly prestiž naší společnosti.

Vaší náplní práce by bylo:

• Zajišťování a poskytování služby při obchodních akcích
• Poskytování informací o našich produktech
• Vyřizovaní a vedení příslušné agendy
• Poskytování informací organizačního charakteru

Požadavky:

• Budete naší tváří, takže je velmi důležité, abyste měla velmi sympatický a vřelý projev
• Organizační a komunikační schopnosti
• Ochota cestovat – výstavy jsou sice nejčastěji v Praze, ale někdy jsou i v jiných městech
• V případě zájmu s námi můžete vycestovat i na zahraniční výstavy – v tom případě byste měla být vybavená angličtinou na komunikativní úrovni

Výstavy a konference nejsou dopředu naplánované, takže práce by byla na dohodu a v případě nadcházejícího eventu by probíhala domluva a organizace. Pokud jste kamarádky, uvítáme, že budete jezdit pohromadě. Jedna bude u stánku s dalšími kolegy a další dvě se mohou toulat v davu a zvát účastníky výstavy ke stánku.

Takže jestli nejste trémistky, rády se bavíte s lidmi a máte obchodního ducha, dejte mi o sobě vědět na HR@4max.com 😉

Hledáte práci ve vývoji? Napište nám a pobavíme se. Možná to vyjde, možná ne – ale to nezjistíme, dokud to nezkusíme… 

O nás

Kombinací softwaru a hardwaru řešíme problémy v maloobchodě. 

Nekecáme, makáme 🙂 

Kontakt

Rybná 716/24 Praha 1

hello@4max.com

+420 602 558 491

Buďme ve spojení

Používáme jednu jedinou cookie, a to pro rozpoznání jazyku prohlížeče. Díky za ní!